Partnerský program společnosti Altula

OrgPlus je už dlouho ve světě nejlépe prodávaným softwarem pro tvorbu a udržování organizačních diagramů a řízení organizačních změn. Chceme rozvinout naši distributorskou síť, abychom tak mohli rozšířit působnost na stávajících i nových trzích.

Prodejcům nabízíme kompetitivní marže. Budeme s vámi spolupracovat na vypracování komplexního marketingového programu pro OrgPlus a vašim zaměstnancům dodáme školení a nástroje pro prodej OrgPlus. Vy pak můžete obratem poskytovat nová hodnotná řešení vašemu okruhu zákazníků a zároveň vám OrgPlus bude přinášet příjmy.

Kategorie programu

Nabízíme dva druhy partnerství:

Corporate Reseller
Program Corporate Reseller společnosti Altula pro prodejce umožňuje autorizovaným firmám nabízet jejich zákazníkům produkty OrgPlus.

Prodejce s přidanou hodnotou
K partnerům společnosti Altula – prodejcům s přidanou hodnotou (VAR) patří firmy, které mají zkušenosti s prodejem a zaváděním podnikatelských řešení v oblasti lidských zdrojů. Svoji podnikatelskou činnost můžete rozšířit tím, že vedle prodeje našeho softwaru budete nabízet i jeho zavádění a konzultační služby v oblasti ověřených postupů.

Staňte se ještě dnes prodejcem OrgPlus.
Spojte se s námi a nabídněte svým zákazníkům nejvíce prodávaný software pro organizační diagramy na světě. Ať už budete dodávat software či poskytovat konzultační služby, naše partnerství je krokem vpřed v zajišťování spokojenosti zákazníků a zvyšování tržeb.